Peru op de Olympische Zomerspelen 2020
Peru op de Olympische Spelen | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Land | Peru | |||||||||||||||||||||
IOC-landcode | PER | |||||||||||||||||||||
NOC | Comité Olímpico Peruano | |||||||||||||||||||||
Olympische Zomerspelen 2020 in Tokio | ||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||
Peru op de Zomerspelen | ||||||||||||||||||||||
(1900*) · 1936 · 1948 · 1952 · 1956 · 1960 · 1964 · 1968 · 1972 · 1976 · 1980 · 1984 · 1988 · 1992 · 1996 · 2000 · 2004 · 2008 · 2012 · 2016 · 2020 · 2024 * niet erkend door het IOC | ||||||||||||||||||||||
Peru op de Winterspelen | ||||||||||||||||||||||
2010 · 2014 · 2018 · 2022 | ||||||||||||||||||||||
|
Peru nam deel aan de Olympische Zomerspelen 2020 in Tokio, Japan.
Atleten
sport | mannen | vrouwen | totaal |
---|---|---|---|
Atletiek Atletiek | 3 | 5 | 8 |
Badminton Badminton | 0 | 1 | 1 |
Boksen Boksen | 2 | 0 | 2 |
Gewichtheffen Gewichtheffen | 1 | 0 | 1 |
Gymnastiek Gymnastiek | 0 | 1 | 1 |
Judo Judo | 1 | 0 | 1 |
Karate Karate | 1 | 0 | 1 |
Roeien Roeien | 1 | 0 | 1 |
Schermen Schermen | 0 | 1 | 1 |
Schietsport Schietsport | 3 | 0 | 3 |
Skateboarden Skateboarden | 1 | 0 | 1 |
Surfen Surfen | 2 | 2 | 4 |
Tennis Tennis | 1 | 0 | 1 |
Wielersport Wielersport | 1 | 0 | 1 |
Worstelen Worstelen | 1 | 0 | 1 |
Zeilen Zeilen | 1 | 4 | 5 |
Zwemmen Zwemmen | 1 | 1 | 2 |
totaal | 19 | 16 | 35 |
Sporten
Atletiek
Zie Atletiek op de Olympische Zomerspelen 2020 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
- Mannen
- Loopnummers
atleet | onderdeel | series | kwartfinale | halve finale | finale | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | ||
Luis Henry Campos | 20 km snelwandelen | n.v.t. | 1:30.58 | 43 | |||||
César Rodríguez | n.v.t. | 1:24.40 | 21 | ||||||
Cristhian Pacheco | marathon | n.v.t. | 2.22.12 | 59 |
- Vrouwen
- Loopnummers
atlete | onderdeel | series | kwartfinale | halve finale | finale | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | ||
Mary Luz Andia | 20 km snelwandelen | n.v.t. | 1:35.25 | 24 | |||||
Kimberly García | n.v.t. | DNF | |||||||
Leyde Guerra | n.v.t. | 1:38.10 | 36 | ||||||
Gladys Tejeda | marathon | n.v.t. | 2:34.21 | 27 | |||||
Jovana de la Cruz | n.v.t. | 2:36.38 | 40 |
Badminton
Zie Badminton op de Olympische Zomerspelen 2020 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Vrouwen
atlete | onderdeel | groepsfase | eliminatie | kwartfinale | halve finale | finale / BM | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | rang | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | rang | ||
Daniela Macías | enkelspel | B Ongbamrungphan V (4-21, 9-21) | K Kuuba V (19-21, 13-21) | n.v.t. | 3 | niet geplaatst | 15 |
Boksen
Zie Boksen op de Olympische Zomerspelen 2020 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
- Mannen
atleet | onderdeel | eerste ronde | tweede ronde | kwartfinale | halve finale | finale | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | rang | ||
Leodan Pezo | lichtgewicht | Safiullin V 0–5 | niet geplaatst | ||||
José María Lúcar | zwaargewicht | bye | Abduljabbar V 0-5 | niet geplaatst |
Gewichtheffen
Zie Gewichtheffen op de Olympische Zomerspelen 2020 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
- Mannen
atlete | onderdeel | trekken | stoten | totaal | rang | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
score | rang | score | rang | ||||
Marcos Rojas | -61 kg | 105 | 14 | 135 | 12 | 240 | 12 |
Gymnastiek
Zie Gymnastiek op de Olympische Zomerspelen 2020 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Turnen
- Vrouwen
atlete | onderdeel | kwalificatie | finale | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
toestel | totaal | positie | toestel | totaal | positie | ||||||||
sprong | brug | balk | vloer | sprong | brug | balk | vloer | ||||||
Ariana Orrego | meerkamp | 13,433 | 9,466 | 12,066 | 12,066 | 47,031 | 74 | niet geplaatst |
Judo
Zie Judo op de Olympische Zomerspelen 2020 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
- Mannen
atleet | onderdeel | eerste ronde | tweede ronde | derde ronde | kwartfinale | halve finale | herkansing | finale / BM | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | rang | ||
Juan Postigos | −66 kg | n.v.t. | Katz V 00-10 | niet geplaatst |
Karate
Zie Karate op de Olympische Zomerspelen 2020 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Kumite
- Vrouwen
Atleet | Onderdeel | Groupsfase | Halve Finale | Finale | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Tegenstander Resultaat | Tegenstander Resultaat | Tegenstander Resultaat | Tegenstander Resultaat | Rang | Tegenstander Resultaat | Tegenstander Resultaat | Rang | ||
Leïla Heurtault | −61 kg | Serogina V 1 - 6 | Farouk V 0 - 2 | Preković V 0 - 1 | Sadini W 3 - 1 | 4 | niet geplaatst |
Roeien
Zie Roeien op de Olympische Zomerspelen 2020 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
- Mannen
atleet | onderdeel | series | herkansingen | kwartfinale | halve finale | finale | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | ||
Álvaro Torres | skiff | 7.07,92 | 3 KF | bye | 7.31,85 | 4 HFC/D | 7.02,49 | 1 FC | 7.03,69 | 17 |
Legenda: FA=finale A (medailles); FB=finale B (geen medailles); FC=finale C (geen medailles); FD=finale D (geen medailles); FE=finale E (geen medailles); FF=finale F (geen medailles); HA/B=halve finale A/B; HC/D=halve finale C/D; HE/F=halve finale E/F; KF=kwartfinale; H=herkansing
Schermen
Zie Schermen op de Olympische Zomerspelen 2020 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Peru kon één schermer plaatsen voor de Olympische competitie. María Luisa Doig wist deze plek te claimen door het Pan-Amerikaans kwalificatietoernooi te winnen. Op deze manier neemt het land voor het eerst sinds 2008 terug mee aan het schermen.
- Vrouwen
atlete | onderdeel | eerste ronde | tweede ronde | derde ronde | kwartfinale | halve finale | finale / BM | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | rang | ||
María Luisa Doig | degen | bye | Kong V 11 - 15 | niet geplaatst |
Schietsport
Zie Schietsport op de Olympische Zomerspelen 2020 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
- Mannen
atleet | onderdeel | kwalificaties | finale | ||
---|---|---|---|---|---|
punten | rang | punten | rang | ||
Marko Carrillo | 10 m luchtpistool | 569 | 29 | niet geplaatst | |
25 m snelvuurpistool | 572 | 18 | niet geplaatst | ||
Nicolás Pacheco | skeet | 122 | 8 | niet geplaatst | |
Alessandro de Souza | trap | 118 | 27 | niet geplaatst |
Skateboarden
Zie Skateboarden op de Olympische Zomerspelen 2020 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
- Mannen
atlete | onderdeel | kwalificaties | finale | ||
---|---|---|---|---|---|
punten | rang | punten | rang | ||
Angelo Caro Narvaez | street | 32,93 | 7 Q | 32,87 | 5 |
Surfen
Zie Surfen op de Olympische Zomerspelen 2020 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
- Mannen
atleet | onderdeel | eerste ronde | tweede ronde | derde ronde | kwartfinale | halve finale | finale / BM | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
score | rang | score | rang | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | rang | ||
Lucca Mesinas | surfen | 11,40 | 1 Q | bye | Fioravanti W 10,77 - 8,86 | Wright V 7,83 - 12,74 | niet geplaatst | |||
Miguel Tudela | 10,67 | 2 Q | bye | Ohhara V 10,00 - 9,83 | niet geplaatst |
- Vrouwen
atlete | onderdeel | eerste ronde | tweede ronde | derde ronde | kwartfinale | halve finale | finale / BM | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
score | rang | score | rang | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | rang | ||
Daniella Rosas | surfen | 7,50 | 4 | 8,14 | 5 | niet geplaatst | ||||
Sofía Mulánovich | 7,80 | 3 | 9,36 | 3 Q | Moore V 10,34 - 9,90 | niet geplaatst |
Tennis
Zie Tennis op de Olympische Zomerspelen 2020 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
- Mannen
atlete | onderdeel | eerste ronde | tweede ronde | derde ronde | kwartfinale | halve finale | finale / BM | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | rang | ||
Juan Pablo Varillas | enkelspel | Juan Pablo Varillas V 5-7, 4-§ | niet geplaatst |
Wielersport
Zie Wielersport op de Olympische Zomerspelen 2020 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Wegwielrennen
- Mannen
atleet | onderdeel | tijd | rang |
---|---|---|---|
Royner Navarro | wegwedstrijd | DNF |
Worstelen
Zie Worstelen op de Olympische Zomerspelen 2020 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Vrije stijl
- Mannen
atleet | onderdeel | eerste ronde | kwartfinale | halve finale | herkansing | finale / BM | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | rang | ||
Pool Ambrocio | −86 kg | Zushen | niet geplaatst |
Zeilen
Zie Zeilen op de Olympische Zomerspelen 2020 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
- Mannen
atleet | onderdeel | race | netto punten | eindnotering | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | M | ||||
Stefano Peschiera | Laser | 12 | 26 | 21 | 18 | 19 | 33 | 19 | 15 | 14 | n.v.t. | niet geplaatst | 177 | 25 |
- Vrouwen
atlete | onderdeel | race | netto punten | eindnotering | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | M | ||||
María Belén Bazo | RS:X | 14 | 13 | 15 | 8 | 5 | 12 | 12 | 11 | 15 | 11 | 14 | niet geplaatst | 130 | 13 | |
Paloma Schmidt | Laser Radial | 17 | 37 | 38 | 29 | 35 | 32 | 35 | 31 | 11 | n.v.t. | niet geplaatst | 265 | 36 | ||
Diana Tudela María Pia van Oordt | 49erFX | 19 | 18 | 19 | 18 | 17 | 17 | 18 | 16 | 16 | 5 | 11 | niet geplaatst | 174 | 20 |
Zwemmen
Zie Zwemmen op de Olympische Zomerspelen 2020 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
- Mannen
atleet | onderdeel | series | halve finale | finale | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | ||
Joaquín Vargas | 200 m vrije slag | 1.49,93 | 35 | niet geplaatst | |||
400 m vrije slag | 5.52,94 | 25 | bye | niet geplaatst |
- Vrouwen
atlete | onderdeel | series | halve finale | finale | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | ||
McKenna DeBever | 100 m rugslag | 1.02,09 | 31 | niet geplaatst | |||
200 m wisselslag | 2.15,86 | 24 | niet geplaatst |