Szinkronúszás a 2011-es úszó-világbajnokságon
2011-es úszó-világbajnokság Sanghaj, Kína | ||
---|---|---|
Műugrás | ||
Egyéni | ||
1 m | férfi | női |
3 m | férfi | női |
10 m | férfi | női |
Szinkronugrás | ||
3 m | férfi | női |
10 m | férfi | női |
Hosszútávúszás | ||
5 km | férfi | női |
10 km | férfi | női |
25 km | férfi | női |
Csapat | Csapat | |
Úszás | ||
Gyorsúszás | ||
50 m | férfi | női |
100 m | férfi | női |
200 m | férfi | női |
400 m | férfi | női |
800 m | férfi | női |
1500 m | férfi | női |
Hátúszás | ||
50 m | férfi | női |
100 m | férfi | női |
200 m | férfi | női |
Mellúszás | ||
50 m | férfi | női |
100 m | férfi | női |
200 m | férfi | női |
Pillangó | ||
50 m | férfi | női |
100 m | férfi | női |
200 m | férfi | női |
Vegyesúszás | ||
200 m | férfi | női |
400 m | férfi | női |
Gyorsváltó | ||
4 × 100 m | férfi | női |
4 × 200 m | férfi | női |
Vegyes váltó | ||
4 × 100 m | férfi | női |
Szinkronúszás | ||
Egyéni | r. prog. | sz. prog. |
Páros | r. prog. | sz. prog. |
Csapat | r. prog. | sz. prog. |
kombinációs kűr | ||
Vízilabda | ||
férfi • női |
A 2011-es úszó-világbajnokságon a szinkronúszást július 17. és július 23. között rendezték meg.
Versenyprogram
Dátum | Dátum | Versenyszám |
---|---|---|
2011. július 17. | 09:00 | Egyéni rövid program selejtezők |
14:00 | Páros rövid program selejtezők | |
17:15 | Egyéni rövid program döntő | |
2011. július 18. | 09:00 | Csapat rövid program selejtezők |
19:00 | Páros rövid program döntő | |
2011. július 19. | 09:00 | Kombinációs kűr selejtezők |
14:00 | Páros szabad program selejtezők | |
19:00 | Csapat rövid program döntő | |
2011. július 20. | 09:00 | Egyéni szabad program selejtezők |
14:00 | Csapat szabad program selejtezők | |
19:00 | Egyéni szabad program döntő | |
2011. július 21. | 19:00 | Kombinációs kűr döntő |
2011. július 22. | 19:00 | Páros szabad program döntő |
2011. július 23. | 19:00 | Csapat szabad program döntő |
● | Versenyszámok | ● | Döntők |
Július | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | Ö |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Szinkronúszás | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 7 |
Éremtáblázat
Rendező ország
Nemzet | Arany | Ezüst | Bronz | Összesen | |
1 | Oroszország | 7 | 0 | 0 | 7 |
2 | Kína | 0 | 6 | 1 | 7 |
3 | Spanyolország | 0 | 1 | 5 | 6 |
4 | Kanada | 0 | 0 | 1 | 1 |
Total | 7 | 7 | 7 | 21 |
---|
Versenyszámok
Versenyszám | 01 Arany | 02 Ezüst | 03 Bronz | |||
---|---|---|---|---|---|---|
egyéni rövid program Döntő: július 17., 19:00 | Natalja Iscsenko Oroszország | 98,300 | Huang Xuechen Kína | 96,500 | Andrea Fuentes Spanyolország | 95,300 |
páros rövid program Döntő: július 18., 19:00 | Oroszország Natalja Iscsenko Szvetlana Romasina | 98,200 | Kína Huang Xuechen Liu Ou | 96,500 | Spanyolország Ona Carbonell Andrea Fuentes | 95,400 |
csapat rövid program Döntő: július 19., 19:00 | Oroszország Anasztaszija Davidova Marija Gromova Elvira Haszjanova Szvetlana Kolesznyicsenko Darja Korobova Alekszandra Packevics Alla Siskina Anzselika Tyimanyina | 98,300 | Kína Chang Si Huang Xuechen Jiang Tingting Jiang Wenwen Liu Ou Luo Xi Sun Wenyan Wu Yiwen | 96,800 | Spanyolország Clara Basiana Alba María Cabello Ona Carbonell Marga Crespi Andrea Fuentes Thaïs Henríquez Paula Klamburg Cristina Salvador | 96,000 |
egyéni szabad program Döntő: július 20., 19:00 | Natalja Iscsenko Oroszország | 98,550 | Andrea Fuentes Spanyolország | 96,520 | Sun Wenyan Kína | 95,840 |
páros szabad program Döntő: július 22., 19:00 | Oroszország Natalja Iscsenko Szvetlana Romasina | 98,410 | Kína Jiang Tingting Jiang Wenwen | 96,810 | Spanyolország Ona Carbonell Andrea Fuentes | 96,500 |
csapat szabad program Döntő: július 23., 19:00 | Oroszország Anasztaszija Davidova Natalja Iscsenko Elvira Haszjanova Szvetlana Kolesznyicsenko Darja Korobova Alekszandra Packevics Alla Siskina Anzselika Tyimanyina | 98,620 | Kína Chang Si Huang Xuechen Jiang Tingting Jiang Wenwen Liu Ou Luo Xi Sun Wenyan Wu Yiwen | 96,580 | Spanyolország Clara Basiana Alba María Cabello Ona Carbonell Marga Crespi Andrea Fuentes Thaïs Henríquez Paula Klamburg Irene Montrucchio | 96,150 |
kombinációs kűr Döntő: július 21., 19:00 | Oroszország Anasztaszija Davidova Marija Gromova Natalja Iscsenko Elvira Haszjanova Szvetlana Kolesznyicsenko Darja Korobova Alekszandra Packevics Szvetlana Romasina Alla Siskina Anzselika Tyimanyina | 98,470 | Kína Chang Si Chen Xiaojun Fan Jiachen Guo Li Huang Xuechen Liu Ou Luo Xi Sun Wenyan Wu Yiwen Yu Lele | 96,390 | Kanada Genevieve Belanger Marie-Pier Boudreau Gagnon Stephanie Durocher Jo-Annie Fortin Chloe Isaac Stephanie Leclair Tracy Little Elise Marcotte Karine Thomas Valerie Welsh | 96,150 |
Kapcsolódó szócikk
Szinkronúszó világbajnokok listája
Források
- Szinkronúszás adatok
- Sportportál • összefoglaló, színes tartalomajánló lap